2019 I ETAPP

25.05.2019 - Rada: Tabasalu

Päeva parim aeg:
51 Karl Romanenkov 02:11,90
A-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 89 kW või vähem
2Kristina Aarniste
VW Vento (T)
02:45,3802:27,6002:29,1004:56,70110
1Kristian Avik
VW Vento (T)
02:59,9102:27,8802:29,1504:57,0328
9Andris VL
Honda civic (TS)
02:39,4702:27,2502:31,4404:58,6936
3Tiit Metsamäe
Honda civik (T)
03:20,5902:47,7102:48,1505:35,8645
5Martaliisa Meindorf
Citröen C2 (TS)
99:99,9903:04,4103:07,7506:12,1654
4 Marten Meindorfk
Citröen C2 (TS)
99:99,9903:07,4403:05,5606:13,0063
B-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 90 Kw kuni 139 kW
12Gege Põld
BMW 316 (T)
02:32,5002:24,4102:25,1904:49,60110
14Risto Laanisto
Audi A3 (T)
RS Racing
02:35,1502:28,9702:28,7204:57,6928
11Maksim Go
Toyota Celica (T)
Check Engine
02:34,2202:30,3802:28,5304:58,9136
15Marti Merisalu
vw golf 2 (T)
02:33,2802:30,0402:31,1205:01,1645
13 Dag Põld
BMW 316 (T)
02:46,7502:31,3802:48,9305:18,1354
C-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 140kw kuni 199kw
26Slava Kard
Bmw 330 (T)
02:22,1903:30,2102:20,3704:42,56110
23Eero Sillandi
Honda Integra (T)
Bench Racing Team
02:22,9403:00,1902:20,8704:43,8128
54Lauri Sarapuu
Mazda MX5 (TS)
Bench Racing Team
02:24,0003:14,6902:20,6904:44,6936
22 Argo Lamp
Bmw 325ti (TS)
02:24,5002:33,9702:22,5304:47,0345
21Vladimir Tkatšov
Honda Civic Type-R (TS)
Check Engine
02:28,2803:00,3102:20,7504:49,0354
24Kersti Meindorf
Citröen Xsara VS (TS)
02:29,9403:24,4302:27,9104:57,8563
D-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 200 kw kuni 1000kw
77Taavo Tigane
Audi S3 (T)
02:20,1002:48,5999:99,9905:08,69110
Outlaw 1 - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod – SLIKK/POOLSLIKK tehase poolt märgitud võimsus on kuni 139 kw
49Siim Viikant
VW Golf 2 (TS)
ad Astra per aspera
02:20,5002:33,1302:17,0004:37,50110
48Robert Kalm
Opel Astra (S)
ad Astra per aspera
02:21,6902:52,1002:19,6304:41,3228
45 Armin Hakmann
BMW 320 (S)
Ringrajakas
02:22,1002:51,3702:21,2804:43,3836
46 Alar Hakmann
BMW 320 (S)
Ringrajakas
02:29,0302:35,2902:20,2504:49,2845
50Tauno Ebarik
Opel Astra (TS)
02:30,4702:55,0302:21,5704:52,0454
7martin adamson
Opel Astra (T)
ad Astra per aspera
02:27,5903:04,6002:26,5004:54,0963
47Cristo Sildam
Golf (S)
RS Racing
02:36,5703:03,8702:18,1904:54,7672
41 Erhard Toots
Seat Ibiza (TS)
02:30,2802:58,2902:26,7204:57,0081
8Mihkel Adamson
Opel Astra
ad Astra per aspera
02:42,0902:57,4702:30,1805:12,2791
42Alari Kummel
Ford Sierra (S)
02:56,0903:33,9002:39,3705:35,46101
44Valdo Leps
Peugeot 205 (S)
RS Racing
02:22,6599:99,9999:99,9943:02,64111
Outlaw 2 - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod – SLIKK/POOLSLIKK mis on võimsamad kui 140 kw
51Karl Romanenkov
Subaru Impreza, (TS)
02:11,9002:56,1302:13,3704:25,27110
52Nikita Tsasovskih
BMW E36 (TS)
02:17,6902:55,6602:16,2804:33,9728
56Tõnuri nurmeots
Bmw 316 Compact (TS)
Ringrajakas
02:19,6902:41,2802:16,1804:35,8736
53Sergei Ignatjev
BMW E36 (TS)
02:25,6502:44,9102:18,2004:43,8545
55Henri Kivimägi
BMW E90 (TS)
02:29,8503:02,6902:44,8405:14,6954
 Parim aeg
 2 parima vooru aegade summa
 Koht oma klassis
 Karikasarja etapist saadavad punktid


Etapi üldarvestus

51Karl Romanenkov [Outlaw 2]
Subaru Impreza, (TS)
04:25,271
52Nikita Tsasovskih [Outlaw 2]
BMW E36 (TS)
04:33,972
56Tõnuri nurmeots [Outlaw 2]
Bmw 316 Compact (TS)
Ringrajakas
04:35,873
49Siim Viikant [Outlaw 1]
VW Golf 2 (TS)
ad Astra per aspera
04:37,504
48Robert Kalm [Outlaw 1]
Opel Astra (S)
ad Astra per aspera
04:41,325
26Slava Kard [C-klass]
Bmw 330 (T)
04:42,566
45 Armin Hakmann [Outlaw 1]
BMW 320 (S)
Ringrajakas
04:43,387
23Eero Sillandi [C-klass]
Honda Integra (T)
Bench Racing Team
04:43,818
53Sergei Ignatjev [Outlaw 2]
BMW E36 (TS)
04:43,859
54Lauri Sarapuu [C-klass]
Mazda MX5 (TS)
Bench Racing Team
04:44,6910
22 Argo Lamp [C-klass]
Bmw 325ti (TS)
04:47,0311
21Vladimir Tkatšov [C-klass]
Honda Civic Type-R (TS)
Check Engine
04:49,0312
46 Alar Hakmann [Outlaw 1]
BMW 320 (S)
Ringrajakas
04:49,2813
12Gege Põld [B-klass]
BMW 316 (T)
04:49,6014
50Tauno Ebarik [Outlaw 1]
Opel Astra (TS)
04:52,0415
7martin adamson [Outlaw 1]
Opel Astra (T)
ad Astra per aspera
04:54,0916
47Cristo Sildam [Outlaw 1]
Golf (S)
RS Racing
04:54,7617
2Kristina Aarniste [A-klass]
VW Vento (T)
04:56,7018
41 Erhard Toots [Outlaw 1]
Seat Ibiza (TS)
04:57,0019
1Kristian Avik [A-klass]
VW Vento (T)
04:57,0320
14Risto Laanisto [B-klass]
Audi A3 (T)
RS Racing
04:57,6921
24Kersti Meindorf [C-klass]
Citröen Xsara VS (TS)
04:57,8522
9Andris VL [A-klass]
Honda civic (TS)
04:58,6923
11Maksim Go [B-klass]
Toyota Celica (T)
Check Engine
04:58,9124
15Marti Merisalu [B-klass]
vw golf 2 (T)
05:01,1625
77Taavo Tigane [D-klass]
Audi S3 (T)
05:08,6926
8Mihkel Adamson [Outlaw 1]
Opel Astra
ad Astra per aspera
05:12,2727
55Henri Kivimägi [Outlaw 2]
BMW E90 (TS)
05:14,6928
13 Dag Põld [B-klass]
BMW 316 (T)
05:18,1329
42Alari Kummel [Outlaw 1]
Ford Sierra (S)
05:35,4630
3Tiit Metsamäe [A-klass]
Honda civik (T)
05:35,8631
5Martaliisa Meindorf [A-klass]
Citröen C2 (TS)
06:12,1632
4 Marten Meindorfk [A-klass]
Citröen C2 (TS)
06:13,0033
44Valdo Leps [Outlaw 1]
Peugeot 205 (S)
RS Racing
43:02,6434

Parima sessiooni aeg etapi üldarvestuses

51Karl Romanenkov [Outlaw 2]
Subaru Impreza, (TS)
02:11,901
56Tõnuri nurmeots [Outlaw 2]
Bmw 316 Compact (TS)
Ringrajakas
02:16,182
52Nikita Tsasovskih [Outlaw 2]
BMW E36 (TS)
02:16,283
49Siim Viikant [Outlaw 1]
VW Golf 2 (TS)
ad Astra per aspera
02:17,004
47Cristo Sildam [Outlaw 1]
Golf (S)
RS Racing
02:18,195
53Sergei Ignatjev [Outlaw 2]
BMW E36 (TS)
02:18,206
48Robert Kalm [Outlaw 1]
Opel Astra (S)
ad Astra per aspera
02:19,637
77Taavo Tigane [D-klass]
Audi S3 (T)
02:20,108
46 Alar Hakmann [Outlaw 1]
BMW 320 (S)
Ringrajakas
02:20,259
26Slava Kard [C-klass]
Bmw 330 (T)
02:20,3710
54Lauri Sarapuu [C-klass]
Mazda MX5 (TS)
Bench Racing Team
02:20,6911
21Vladimir Tkatšov [C-klass]
Honda Civic Type-R (TS)
Check Engine
02:20,7512
23Eero Sillandi [C-klass]
Honda Integra (T)
Bench Racing Team
02:20,8713
45 Armin Hakmann [Outlaw 1]
BMW 320 (S)
Ringrajakas
02:21,2814
50Tauno Ebarik [Outlaw 1]
Opel Astra (TS)
02:21,5715
22 Argo Lamp [C-klass]
Bmw 325ti (TS)
02:22,5316
44Valdo Leps [Outlaw 1]
Peugeot 205 (S)
RS Racing
02:22,6517
12Gege Põld [B-klass]
BMW 316 (T)
02:24,4118
7martin adamson [Outlaw 1]
Opel Astra (T)
ad Astra per aspera
02:26,5019
41 Erhard Toots [Outlaw 1]
Seat Ibiza (TS)
02:26,7220
9Andris VL [A-klass]
Honda civic (TS)
02:27,2521
2Kristina Aarniste [A-klass]
VW Vento (T)
02:27,6022
1Kristian Avik [A-klass]
VW Vento (T)
02:27,8823
24Kersti Meindorf [C-klass]
Citröen Xsara VS (TS)
02:27,9124
11Maksim Go [B-klass]
Toyota Celica (T)
Check Engine
02:28,5325
14Risto Laanisto [B-klass]
Audi A3 (T)
RS Racing
02:28,7226
55Henri Kivimägi [Outlaw 2]
BMW E90 (TS)
02:29,8527
15Marti Merisalu [B-klass]
vw golf 2 (T)
02:30,0428
8Mihkel Adamson [Outlaw 1]
Opel Astra
ad Astra per aspera
02:30,1829
13 Dag Põld [B-klass]
BMW 316 (T)
02:31,3830
42Alari Kummel [Outlaw 1]
Ford Sierra (S)
02:39,3731
3Tiit Metsamäe [A-klass]
Honda civik (T)
02:47,7132
5Martaliisa Meindorf [A-klass]
Citröen C2 (TS)
03:04,4133
4 Marten Meindorfk [A-klass]
Citröen C2 (TS)
03:05,5634

Karikasarja üldpunktiarvestus

A-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 89 kW või vähem
2Kristina Aarniste
VW Vento (T)
161
1Kristian Avik
VW Vento (T)
122
6Elvis Leinberg
Peugeot 106 (T)
103
3Tiit Metsamäe
Honda civik (T)
84
9Andris VL
Honda civic (TS)
65
4 Marten Meindorfk
Citröen C2 (TS)
56
5Martaliisa Meindorf
Citröen C2 (TS)
47
B-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 90 Kw kuni 139 kW
12Gege Põld
BMW 316 (T)
181
11Maksim Go
Toyota Celica (T)
Check Engine
122
15Marti Merisalu
vw golf 2 (T)
103
13 Dag Põld
BMW 316 (T)
84
14Risto Laanisto
Audi A3 (T)
RS Racing
85
C-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 140kw kuni 199kw
26Slava Kard
Bmw 330 (T)
201
23Eero Sillandi
Honda Integra (T)
Bench Racing Team
132
21Vladimir Tkatšov
Honda Civic Type-R (TS)
Check Engine
103
24Kersti Meindorf
Citröen Xsara VS (TS)
74
54Lauri Sarapuu
Mazda MX5 (TS)
Bench Racing Team
65
22 Argo Lamp
Bmw 325ti (TS)
56
D-klass - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod - tehase poolt märgitud võimsus on 200 kw kuni 1000kw
77Taavo Tigane
Audi S3 (T)
201
Outlaw 1 - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod – SLIKK/POOLSLIKK tehase poolt märgitud võimsus on kuni 139 kw
49Siim Viikant
VW Golf 2 (TS)
ad Astra per aspera
161
47Cristo Sildam
Golf (S)
RS Racing
122
48Robert Kalm
Opel Astra (S)
ad Astra per aspera
123
46 Alar Hakmann
BMW 320 (S)
Ringrajakas
104
45 Armin Hakmann
BMW 320 (S)
Ringrajakas
95
44Valdo Leps
Peugeot 205 (S)
RS Racing
96
50Tauno Ebarik
Opel Astra (TS)
67
7martin adamson
Opel Astra (T)
ad Astra per aspera
48
8Mihkel Adamson
Opel Astra
ad Astra per aspera
29
41 Erhard Toots
Seat Ibiza (TS)
210
42Alari Kummel
Ford Sierra (S)
211
Outlaw 2 - FWD , RWD ja 4x4 veoskeemiga autod – SLIKK/POOLSLIKK mis on võimsamad kui 140 kw
56Tõnuri nurmeots
Bmw 316 Compact (TS)
Ringrajakas
161
51Karl Romanenkov
Subaru Impreza, (TS)
142
52Nikita Tsasovskih
BMW E36 (TS)
83
53Sergei Ignatjev
BMW E36 (TS)
54
55Henri Kivimägi
BMW E90 (TS)
45